Kaip pritraukti daugiau klientų per Black Friday išpardavimą

Klientų antplūdis – BLACK FRIDAY išpardavimas

black-friday

Jau greitai, PENKTADIENĮ, kiekvieną lapkritį milijonus pirkėjų pritraukiantis populiarus Black Friday (angl. juodojo penktadienio) išpardavimas. Šis išpardavimas žymi kalėdinės prekybos pradžią, pradėkime jį ir mes. Šią dieną klientai plūsta į parduotuves, į internetinį pasaulį gauti patrauklių pasiūlymų. Pasinaudokite tuo ir jūs.

Išpardavimas lapkričio 25 dieną, todėl norint juo pasinaudoti ir pritraukti kuo daugiau pirkėjų į savo parduotuvę reikia veikti tiksliai ir greitai.

Keli patarimai, kaip išnaudoti išpardavimų dieną savo parduotuvės naudai:

  1. Nuolaidos, nuolaidos, nuolaidos! Sugalvoki kuo įdomesnę idėją.
  2. Ar žinai, kokie yra tavo prekės kaštai? Reikia viską surašyti ir įvertinti, neverta pamiršti net mažiausios smulkmenos (naudojamos medžiagos, laikas, įgūdžiai ir t.t.). Nepamirški ir savęs. Tuomet galima įvertinti, kokią nuolaidą siūlyti pirkėjui. Nekopijuok konkurentų, nes tai, kas tinka jiems gali visai netikti tau.
  3. Klientui galima siūlyti įvairiausius pasirinkimus: prekių procentines nuolaidas, fiksuotas nuolaidas, nemokamą pristatymą, „perki vieną – gauni du“, tam tikros vertės dovaną, šventinį įpakavimą ir pan.
  4. Negali pritaikyti nuolaidos? Pasiūlyki naują produktą, naują produktų liniją, naują spalvą, naujas formas, naujus rinkinius, kažką naujo, skirtą tik tai dienai.
  5. Ruošdamas nuolaidą apgalvoki visas sąlygas. Klientui tai turi būti pateikiama aiškiai ir suprantamai. Nepamirški paminėti siuntimo terminų ir visų susijusių sąlygų.
  6. Būki pasiruošęs. Galvoki apie pasėkmes. Jeigu užplūs klientai, ar turėsi galimybę įvykdyti visus užsakymus? Ar laiku juos įvykdysi?
  7. Nespėjai pasiruošti Juodojo penktadienio išpardavimui, ruoškis kitam. Priklausomai nuo metų laiko, yra tam tikros tendencijos, kurios formuoja nuolaidas. Peržiūrėki kalendorių. Svarbu numatyti žingsnius į priekį, planuoti ir pasiruošti. Būk pasiruošęs ir klientai tavęs lauks.
  8. Idėjos išpardavimams: Kalėdos, Valentino diena, Vėlykos, Moters diena, Small business Saturday, Cyber Monday, Veterans day, Helloween,Memorial Day, Fourth of July, Labor Day ir pan.
  9. Kaip daryti išpardavimą Etsyje? Naudojant nuolaidų kuponą, kurį sukurti galite čia: Your shop > Promote > Coupon codes. Arba naudojant Etsy on Sale programėlę. Tiesa, sukūrus kuponą, nepamirškite pasikeisti parduotuvės viršelio su informacija, apie išpardavimą, parašyti parduotuvės pristatyme, išsiųsti naujienlaiškį klientams ir informuoti savo socialinėse medijose.
  10. Jeigu dar nesate užsiregistravę Etsy on sale, galite užsiregistruoti paspaudę šią nuorodą ir gausite 5 papildomus nemokamus kreditus: 5 bonus credits.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *