#1 Etsy nuolaidų kuponų platforma – ETSdiscount.com

%d0%b0%d0%b8_banner-2

Viena iš galimybių pritraukti klientus – siūlyti nuolaidų kuponus. Apie rengiamas nuolaidas galite pranešti savo Etsy parduotuvės paskyroje, socialiniuose tinkluose, naujienlaiškiuose. Tačiau norėdami, kad žinią apie nuolaidas pasiektų dar daugiau vartotojų, galite pasinaudoti informaciją apie nuolaidas skelbiančiomis platformomis. ETSdiscount.com – patikima, patogi ir patraukli platforma, suteikianti galimybę apie savo parduotuvės veiklą skelbti didesniam srautui vartotojų. Šios platformos misija – sujungti pirkėjus, kurie ieško patrauklesnių kainų, ir pardavėjus, kurie nori būti labiau matomi.

Kaip tai veikia?

  1. Šia platforma gali naudotis tie pardavėjai, kurie turi Etsy parduotuvę. Ji yra sukurta ir pritaikyta būtent šios platformos vartotojams.
  2. Prisijungdamas pardavėjas sukuria kupono kodą. Siūloma kupono nuolaida negali būti mažesnė nei 15%.
  3. Pardavėjas prisijungia prie ETSdiscount.com sistemos kartu su savo Etsy parduotuve. Pažymėtina, kad Etsy yra patvirtinusi šią platformą ir naudotis ja yra saugu.
  4. Prisijungus su Etsy parduotuve prie ETSdiscount.com sistemos, jūsų parduotuvės prekių informacija yra nukopijuojama į ETSdiscount.com duomenų bazę. Tai leidžia naudoti jūsų prekių informaciją reklamuojant nuolaidų kuponus.
  5. Pirmosios prekės kuponas nemokamas – išbandykite. Vėliau siūlomas kainas rasite čia – kainos.

*** Prisijunkite prie šios sistemos su kodu QSW563Z4AB  ir gaukite 50% nuolaidą pirmam mėnesiui ***

Nuolaidos suma grąžinama per 24 val. po registracijos.

ETSdiscount.com – išbandyti verta!

Jau turite savo parduotuves Etsy, Amazon, Ebay platformose? Užsisakykite nemokamą konsultaciją ir tobulėkite! Užsisakykite nemokamą parduotuvės kritiką dabar.

SEOkitchen.lt komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *