Etsy produktų SEO aprašymas

55.00 425.00 

Atsidarėte Etsy parduotuvę, bet trūksta idėjų kaip paruošto produkto aprašymą? Nesate tikri ar jūsų paruoštas aprašymas yra pritaikymas Etsy paieškos algoritmams? Šis paslauga skirta jums. Užsisakykite Etsy produktų aprašymą, kuris bus optimizuotas ir pritaikymas (SEO) Etsy paieškos varikliui.

Kategorija:
Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį

Aprašymas

Etsy parduotuvės produkto aprašymas – vienas iš kriterijų, kuris lemia jūsų produkto poziciją Etsy paieškos rezultatuose. Todėl taisyklingai pateikti reikalingą informaciją Etsy parduotuvės produkto aprašyme yra labai svarbu.

 

Kodėl verta rinktis šią Etsy produktų aprašymo paslaugą?

 1. Sutaupysite laiko, kurį galėsite skirti darbams, kuriuos išmanote geriausiai;
 2. Praktikoje patikrintos ir veikiančios produktų aprašymo SEO schemos;
 3. Turėsite pavyzdį kaip rekomenduojama daryti produktų aprašymus;
 4. Išvengsite produktų aprašymo SEO klaidų, kurios kainuoja pinigus, laiką ir parduotuvės reputaciją.

 

Ką jūs gausite užsisakę Etsy produktų aprašymą?

 1. Pavadinimas;
 2. Aprašymas;
 3. 13 žymių (tags).

Jei tai esamas produktas Etsy parduotuvėje – bus atlikti esamo aprašymo pakeitimai. SVARBU pakeitimus daryti produkto, kurio yra prasti rezultatai Etsy paieškoje. Todėl renkantis kurio produkto aprašymą jums daryti / perdaryti pasitikrinkite Etsy statistikoje: Prisijungti prie savo Etsy paskyros, tuomet: Shop Manager -> Listings ir peržiūrėti statistiką produkto, kurie neturi pardavimų arba, kurių visits žemas.

 

Kaip viskas vyksta?

 1. Nusiperkate šią paslaugą, pasirinkdami kelių produktų aprašymai jums reikalingi;
 2. Užsakymo pastabų lauke nurodote produkto savo Etsy parduotuvėje nuorodą arba jei tai naujas produktas atsiunčiate el. paštu info@seokitchen.lt produkto nuotraukas ir trumpą aprašymą su išskirtinumais / privalumais / funkcijomis;
 3. Po apmokėjimo el. paštu gausite patvirtintimą su galimybe parsisiųsti PDF failą, kuriame bus surašyti sekantys žingsniai;
 4. Per 4-5 darbo dienas el. paštu PDF formatu atsiųsime jums jūsų Etsy produktų aprašymus;
 5. Gavę aprašymus įsikelsite juos į savo Etsy parduotuvę.

Norime atkreipti dėmesį, kad auginti Etsy parduotuvę neužteks vien optimizuoti produktu aprašymus paieškos algoritmui, taip pat reikės skirti laiko bei dėmesio nuotraukoms, pačiam produktui, klientų aptarnavimui, reklamai ir kt. kas lemia Etsy parduotuvės kokybės balą. Produkto aprašymo SEO – vienas iš kriterijų, lemiančių parduotuvės pardavimus.

Jei atsidarėte Etsy parduotuvę ir norite savo produkto aprašymą pasidaryti patys, rekomenduojame įsigyti pirmąją knygą apie Etsy lietuvių kalba – joje rasite mūsų patarimus kas yra svarbu aprašymuose, kaip susitvarkyti SEO ir dar daugiau naudingų bei patikrintų patarimų Etsy parduotuvių savininkams, kurie padės jums augintijūsų Etsy parduotuvę! Užsakyti čia.

 

Ką apie mus kalba klientai?

SEOkitchen teikia profesionalias paslaugas, labai padėjote kuriant mano parduotuvę Etsy platformoje. Kilus klausimams gaunu labai išsamius atsakymus. Pardavimai padidėjo iškart, kai pritaikėme gautą informaciją. Tai buvo neįtikėtina pagalba.

Eva iš Woodart

Papildoma informacija

Kiekis

1, 3, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35